0850 333 7785
E-Destek

PROTEL AKADEMİ

Konuk ağırlama sektörü için katma değer üretmeyi ilke edinen Protel sektörde karşılaşılan zorluklara çözümler sunuyor. Protel olarak inanıyoruz ki eğitim çözümün en önemli parçalarından biri. Bu nedenle gerek sunduğumuz yazılımlarla ilgili gerekse sektörün ihtiyaçlarına yönelik eğitimlerimizi burada ilgi duyan herkesle paylaşıyoruz.

Altyapınızı  EĞİTİMLE güçlendirin

Her seviyedeki çalışan ve yöneticiler için

Protel’de eğitimlerimizi daha faydalı ve erişilebilir kılmak için birden fazla model uyguluyoruz. E-öğrenme modeliyle yalnızca yazılımlarımızı kullanan çalışanlar ve yöneticilere değil, ilgi duyan ve internet erişimi olan herkese ulaşmayı hedefliyoruz. Uygulamalı eğitimlerimizleyse ürünlerimizin daha etkin kullanılabilmesini, bilgilendirme yapmayı veya webinar’larla yine internet üzerinden olabildiğince çok kişiye erişebilmeyi hedefliyoruz.

Protel Akademi “e-Öğrenme”

Modeli

Konuk ağırlama sektörü yöneticilerine, çalışanlarına, turizm otelcilik öğrencilerine, akademisyenlere ve ürünlerimizi öğrenme ihtiyacı duyan tüm kullanıcı adaylarına; online eğitim imkânı sağlayan Protel Akademi’yi hayata geçirdik.

Hedefi, bilgiye erişimi kolaylaştırmak olan bu platform sayesinde, internet erişimi olan her noktadan, her an eğitim alabilirsiniz.

Protel Akademi “Uygulamalı Eğitim” Modeli

Uygulamalı sınıf eğitimlerimiz birkaç farklı formatta düzenlenmektedir:

  • İşletmelere özel ürün eğitimleri
  • Genel katılıma açık ürün ve genel sektörel bilgilendirme eğitimleri
  • Genel katılıma açık webinar formatında ürün ve genel sektörel bilgilendirme eğitimleri

Sınıf eğitimlerimiz, tercihinize bağlı olarak işletmenizin eğitim salonlarında veya eğitim alanındaki iş ortağımız Educhos Akademi sınıflarında yapılmaktadır.

PROTEL AKADEMİ SERTİFİKASYONU

Doğru ürünlerle performansınızı arttırabilirsiniz

Protel Akademi bünyesinde; talepler doğrultusunda işletmeye özel, kişiye özel veya genel katılıma açık olarak düzenlenebilen üç farklı sertifikasyonumuz bulunuyor:

  • Online eğitim katılım ve başarı sertifikası
  • Kullanıcı eğitimi yetkinlik sertifikası
  • Eğitmen yetkinlik sertifikası (sadece öğretim görevlileri için)

EĞİTİMLERİMİZLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.

PROTEL TURİZM EĞİTİM ve İSTİHDAMI DESTEKLEME PROJESİ

1989 yılından bu yana turizm eğitimi veren kurumlarla işbirliği içinde yürüttüğümüz “Turizm Eğitimi ve İstihdamını Destekleme Projemiz”i Protel Akademi çatısı altında yeniden yapılandırıyoruz. Mevcut durumda, sayıları 150’yi aşan eğitim kurumu ile işbirliğimiz devam ediyor.

Bu projeye dahil olarak; bedelsiz lisans, kurulum, eğitim ve destek hizmeti alabilmek için, kurum bünyesinde ürünlerimizin eğitimlerini verme yetkinliğine sahip bir öğretim üyesi / görevlisi bulunması ve gerekli altyapı / donanımın tarafınızdan temin edilmesi yeterli. Değerli akademisyenlerimizin eğitim ve sertifikasyonu projemiz kapsamında bedelsiz olarak sağlanıyor.

“Eğitim Amaçlı Lisans ve Gizlilik Sözleşmesi’nin imzalanmasını takiben gerçekleşen ürün kurulumu, teknik ekibimizin desteği ile eğitim kurumu bilgi işlem yetkilisi tarafından tamamlanmaktadır.