0850 333 7785
E-Destek

Spor Merkezi

Verimli tesis, memnun müşteriler

Spor Merkezi

Verimli tesis, memnun müşteriler

Spor Tesisi

Stadyum ve basketbol sahası gibi alanlarda, kalabalıktan doğan karmaşayı önleme. Tesis genelinde verimliliği arttırma ve idare kolaylığı.

Golf Sahası

Golf sahaları gibi çok geniş alana yayılan tesislerde personel, malzeme ve misafirlerin idaresinde zaman ve iş gücü kaybını azaltma.

Fitness

Tesis bölümlerinin performansını izleyip raporlama. Hediye çekleri veya promosyon kampanyalarını oluşturup yönetme.

Gantner Üye Geçiş Kontrol Sistemi

Tesisinizde sizden habersiz kuş uçmayacak

Gantner; sağlık kulübü, fitness kulübü gibi alanlar için giriş çıkış kontrolü, ödeme sistemleri ve kilit sistemleri gibi son derece önemli konularda çözümler sunan bir ürün grubudur.
RFID bilgi taşıyıcıları ve parmak izi sensörlerinin desteğiyle spor merkezinizdeki giriş-çıkış ve geçiş noktalarında kimlik tanımlaması ve tam kontrol sağlar.

Micros POS Çözümleri

Çok Soruna Tek Çözüm

MICROS, spor merkezlerinin bünyesindeki, en büyüğünden en küçüğüne kadar, her restoranın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar esnek ve çok yönlü bir restoran yönetimi ve POS çözümüdür.

Reservation Assistant
Sektörde dünya markalarının tercihi

Her boyuttaki tesisin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip bir rezervasyon yönetimi yazılımıdır. Ön büro ve rezervasyonların organize edilmesiyle birlikte, personel ve tesis verimini arttıran ve yönetime yardımcı olan özellikler sunar.