0850 333 7785
E-Destek

Hızlı Servis

Hızınıza hız katacak pratik çözümler

Hızlı Servis

Hızınıza hız katacak pratik çözümler

Kolay öğrenilen hızlı otomasyon

Yönetimde Kolaylık, Ayrıntılı Raporlama

Her boyut ve tarzdaki hızlı servis restoranınızın yönetimiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bir çözümümüz var. Aradığınız ne kadar kapsamlı ya da esnek bir çözüm olursa olsun Simphony ve sektörün lideri MICROS yardımınıza yetişiyor. Onlara eşlik eden MyMICROS, Breeze, ClickSuite, e-Dönüşüm ve “İş Çözümleri”yle restoranınızın stoklarından misafirinizin tabağına kadarki tüm aşamalarda mükemmele yakın verim elde edin.

Simphony

Bulut tabanlı POS

Her boyut ve tarzdaki hızlı servis yapan restoranın kullanımına uygundur. Sipariş alma, mutfağa iletme, değişik pişme sürelerine göre mutfakta siparişlerin hazırlığını başlatma, personelin eş güdümünü mükemmelleştirme özellikleri vardır. Diğer özellikleri arasında birden fazla işletmeyi bir merkezden yönetme, çoklu gelir merkezi tanımı, ayrıntılı rapor ve analizler sayılabilir. Bulut tabanlıdır, ancak internet erişimi kesildiğinde de çalışmaya devam eder; bağlantı kurulduğunda senkronize olur.

MICROS POS

Çok Soruna Tek Çözüm

MICROS, en büyüğünden en küçüğüne kadar her restoranın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar esnek ve çok yönlü bir restoran yönetimi ve POS çözümüdür.

ClickSuite Mobil İş Zekası Çözümü

Nerede olursanız olun işinizin başında olun

ClickSuite, restoranınızın ve personelinizin performansını nerede olursanız olun takip edebilmenizi sağlayan internet tabanlı bir iş zekâsı ve raporlama çözümüdür. Açılan adisyon sayısı, en çok satılan ürün, en çok satış yapan personel, en yüksek geliri getiren şube gibi bir çok ayrıntıyı ClickSuite üzerinden takip edebilirsiniz.

Protel E-Dönüşüm

Tüm kayıtlarınız elektronik ortamda

Özel entegratör lisanslı Protel’in sunduğu e-fatura, e-arşiv, e-defter, gibi hizmetlerle birlikte bilgi çağına ayak uydurun. Faturalarınız, irsaliyeleriniz ve buna benzer birçok kritik resmi belgenizi elektronik ortamda saklayarak kaybolma, hasar görme gibi risklerden korunun.

Portal Plus - eFatura

PortalPLUS e-Fatura uygulaması otel ve restoran yönetim sistemlerinde düzenlenen elektronik faturaların kontrol, alıcısına gönderim, durum takibi, alım ve kayıt süreçlerini tek kaynaktan yöneten, zincir işletmeler için merkezi yönetim imkânı sunan, kullanıcı dostu arayüzü ve sektöre özel fonksiyonları ile bugün 250 den fazla işletme tarafından kullanılan bir uygulamadır.

Portal Plus - eDefter

PortalPlus e-defter çözümü ile GİB tarafından belirlenen standartlarda oluşturulmuş muhasebe fişi kayıtlarından e-defter oluşturma, e-defter beratı oluşturma, e-defter ve beratının mükellefin e-imzası ya da mali mühür ile onaylanması, GİB tarafından onaylanan beratları sisteme tekrar alınması ve görüntülenmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Portal Plus - eArşiv

PortalPLUS kullanan işletmeler, desteklenen kanallarda üretilen e-arşiv faturalarının Gelir İdaresi sistemine gönderimi ve alıcılarına e-posta olarak iletilmesi süreçlerini PortalPLUS üzerinden yönetebilirler.

Özel Entegratörlük Hizmeti

Protel eFatura uygulamalarınızda özel entegratör olarak hizmet vermektedir.

Ödeme Kaydedici Cihaz

1984 yılında Resmi Gazetede duyurularak hayatımıza 3100 sayılı kanunla dâhil olan ödeme kaydedici cihazlar (ÖKC), yine aynı yasada belirtilen mükellefler tarafından kullanılma zorunluluğu olan ve alışverişe dair onaylı belge üreten cihazları ifade etmektedir. 2012 yılında yayımlanan 69-70 numaralı tebliğlerle birlikte e-dönüşüm projesindeki önemli bir başka adımı kapsamaktadır.

Portal Plus - BS Modülü

PortalPLUS BS modülü ile PortalPlus‘a bağlı kanallarda düzenlenen satış faturaları merkezi veri tabanında toplanır ve VKN/TCKN üzerinden birleştirilerek BS formu hazırlanır.

İş Çözümleri

Tam entegre İş Çözümleri

Logo, Portal ve Materials Control’ün sıkı kontrolü sayesinde ödemeler, alım-satım, stok giriş-çıkışı gibi her türlü işlemin takibi, raporlanması ve faturalandırılması artık çok kolay. Protel’in sunduğu iş çözümleri, ayrıca tedarik-talep zinciri oluşturulması ve otomasyonu gibi ihtiyaclarınıza da yanıt veriyor.

MCMaterials Control(MC)
Konuk ağırlama sektörüne özel geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı stok ve maliyet yönetimi sağlar. Stok kontrolünüzün tutarlılığını ve etkinliğini arttırır.
Daha fazlasını oku>

LogoLogo
KOBİ’ler için özel tasarlanmış Logo ürünleri, kurumsal kaynak yönetimi tedarik-talep zinciri otomasyonu müşteri ilişkileri gibi süreçleri yönetir.
Daha fazlasını oku>

Portalportal
Ön büro, stok-maliyet kontrol yönetimi, MICROS ve diğer ticari yazılımlar arasında eş güdüm sağlar. Zaman kaybı, insan hatası, ve bilgi tutarsızlığı gibi durumları en aza indirir.
Daha fazlasını oku>