0850 333 7785
E-Destek

Tatil Otelleri

Tatil kadar rahatlatan çözümler

Tatil Oteli

Tatil kadar rahatlatan çözümler

Misafirleriniz Dinlenirken Siz Stres Olmayın

Hızla uygulanan, kolayca öğrenilen yönetim ve otomasyon çözümleri

Misafirlerinin taleplerine ayak uydurmak, beklentilerin ötesine geçmek isteyen tatil otelleri için yönetim ve otomasyon çözümleri sunuyoruz. Altyapınızı rezervasyon, kayıt, stok takibi, raporlama, iş zekâsı, geçiş kontrol sistemleri ve müşteri takip sistemleri ve daha birçok ürünle güçlendiriyoruz. Misafirlerinizin etkileşime girdiği her noktada modern ve akılcı çözümlerle iş yükünüzü hafifletip müşteri memnuniyetini arttırmaya yardımcı oluyoruz.

Suite8 Otel Otomasyon Sistemi

Yönetimdeki Sağ Kolunuz

Suite8, çok yönlü ve geniş özellik yelpazesine sahip bir otel yönetim çözümüdür. Bir otelin tüm ihtiyaçlarını misafir odaklı bir sistemde birleştiren Suite8’in yardımıyla ön büro, restoran, kat hizmetleri, banket etkinlikleri, satış ve pazarlama gibi faaliyetleri yönetebilirsiniz.

Micros POS Çözümleri

Çok Soruna Tek Çözüm

MICROS, en büyüğünden en küçüğüne kadar her tatil otelinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar esnek ve çok yönlü bir restoran yönetimi ve POS çözümüdür.

SIMPHONY

Bulut tabanlı POS

Her boyut ve tarzdaki tatil otelinin kullanıma uygundur. Sipariş alma, mutfağa iletme, değişik pişme sürelerine göre mutfakta siparişlerin hazırlığını başlatma, personelin eş güdümünü mükemmelleştirme özellikleri vardır. Diğer özellikleri arasında birden fazla işletmeyi bir merkezden yönetme, çoklu gelir merkezi tanımı, ayrıntılı rapor ve analizler sayılabilir. Bulut tabanlıdır, ancak internet erişimi kesildiğinde de çalışmaya devam eder; bağlantı kurulduğunda senkronize olur.

Reservation Assistant
Tatil otellerinde dünya markalarının tercihi

Dünya çapında 600 otel ve resort tarafından kullanılmaktadır. Rezervasyonları ve müşterilere personel atamalarını yapar. Tesis ve personelin organize edilerek verimliliğin arttırılmasının yanı sıra satış ve pazarlama faaliyetlerini destekleyici özellikleri vardır.

iRiS ile KONTROL MİSAFİRİNİZDE

iRiS ürünleriyle, misafir karşılama ve bilgilendirme de dâhil olmak üzere birçok işlemi otomatik hâle getirin. Misafirleriniz de ister lobideki kiosktan ister kendi mobil cihazlarına yükledikleri uygulamayla vale hizmeti, harita bilgileri, yakın çevredeki mekân ve etkinlikleri görüntüleyebilsin ve daha birçok işlemi kendileri yapabilsin.

PROTEL ONLINE ÇÖZÜMLER

Tesisinizin online mecradaki tüm ihtiyaçlarına çözümler

Online mecradan en etkin şekilde faydalanmak için internet sitenizin yapımı ve rekabetin kıyasıya olduğu AdWords reklamcılığında uzman ekibimizden faydalanabilirsiniz. Tesisinizi birden fazla online seyahat acentesinde pazarlayabilir, odalarınızın müsaitlik durumunun tüm platformlarda anlık güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Fiyatlama hizmetimizle odalarınızın doğru kanalda, doğru zamanda, doğru fiyatla satılmasını sağlayabilirsiniz.

BARTECH

Otomatik Minibar Sistemleri

Bartech otomatik minibar sistemleri sensörlerle donatılmış bir akıllı minibar sistemidir. Minibarın içine yerleştirilen ürünlerden biri ya da birkaçı tüketildiğinde minibarı doldurmak ve denetlemekle görevli olan personelin mobil cihazına mesaj gönderir. Bu sayede minibarı kullanmayan misafirleri rahatsız edilmesi, kullanan misafirlerin de hesaplarında karışıklık olması önlenir.

Gantner Üye Geçiş Kontrol Sistemi

Tesisinizde sizden habersiz kuş uçmayacak

Gantner; otelinizdeki sağlık kulübü, fitness kulübü gibi alanlar için giriş çıkış kontrolü, ödeme sistemleri ve kilit sistemleri gibi son derece önemli konularda çözümler sunan bir ürün grubudur.
RFID bilgi taşıyıcıları ve parmak izi sensörlerinin desteğiyle SPA merkezinizdeki giriş-çıkış ve geçiş noktalarında kimlik tanımlaması ve tam kontrol sağlar.

Protel E-Dönüşüm

Tüm kayıtlarınız elektronik ortamda

Özel entegratör lisanslı Protel’in sunduğu e-fatura, e-arşiv, e-defter, gibi hizmetlerle birlikte bilgi çağına ayak uydurun. Faturalarınız, irsaliyeleriniz ve buna benzer birçok kritik resmi belgenizi elektronik ortamda saklayarak kaybolma, hasar görme gibi risklerden korunun.

Portal Plus - eFatura

PortalPLUS e-Fatura uygulaması otel ve restoran yönetim sistemlerinde düzenlenen elektronik faturaların kontrol, alıcısına gönderim, durum takibi, alım ve kayıt süreçlerini tek kaynaktan yöneten, zincir işletmeler için merkezi yönetim imkânı sunan, kullanıcı dostu arayüzü ve sektöre özel fonksiyonları ile bugün 250 den fazla işletme tarafından kullanılan bir uygulamadır.

Portal Plus - eDefter

PortalPlus e-defter çözümü ile GİB tarafından belirlenen standartlarda oluşturulmuş muhasebe fişi kayıtlarından e-defter oluşturma, e-defter beratı oluşturma, e-defter ve beratının mükellefin e-imzası ya da mali mühür ile onaylanması, GİB tarafından onaylanan beratları sisteme tekrar alınması ve görüntülenmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Portal Plus - eArşiv

PortalPLUS kullanan işletmeler, desteklenen kanallarda üretilen e-arşiv faturalarının Gelir İdaresi sistemine gönderimi ve alıcılarına e-posta olarak iletilmesi süreçlerini PortalPLUS üzerinden yönetebilirler.

Özel Entegratörlük Hizmeti

Protel eFatura uygulamalarınızda özel entegratör olarak hizmet vermektedir.

Ödeme Kaydedici Cihaz

1984 yılında Resmi Gazetede duyurularak hayatımıza 3100 sayılı kanunla dâhil olan ödeme kaydedici cihazlar (ÖKC), yine aynı yasada belirtilen mükellefler tarafından kullanılma zorunluluğu olan ve alışverişe dair onaylı belge üreten cihazları ifade etmektedir. 2012 yılında yayımlanan 69-70 numaralı tebliğlerle birlikte e-dönüşüm projesindeki önemli bir başka adımı kapsamaktadır.

Portal Plus - BS Modülü

PortalPLUS BS modülü ile PortalPlus‘a bağlı kanallarda düzenlenen satış faturaları merkezi veri tabanında toplanır ve VKN/TCKN üzerinden birleştirilerek BS formu hazırlanır.

İş Çözümleri

Tam entegre İş Çözümleri

Logo, Portal ve Materials Control’ün sıkı kontrolü sayesinde ödemeler, alım-satım, stok giriş-çıkışı gibi her türlü işlemin takibi, raporlanması ve faturalandırılması artık çok kolay. Protel’in sunduğu iş çözümleri, ayrıca tedarik-talep zinciri oluşturulması ve otomasyonu gibi ihtiyaclarınıza da yanıt veriyor.

MCMaterials Control(MC)
Konuk ağırlama sektörüne özel geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı stok ve maliyet yönetimi sağlar. Stok kontrolünüzün tutarlılığını ve etkinliğini arttırır.
Daha fazlasını oku>

LogoLogo
KOBİ’ler için özel tasarlanmış Logo ürünleri, kurumsal kaynak yönetimi tedarik-talep zinciri otomasyonu müşteri ilişkileri gibi süreçleri yönetir.
Daha fazlasını oku>

Portalportal
Ön büro, stok-maliyet kontrol yönetimi, MICROS ve diğer ticari yazılımlar arasında eş güdüm sağlar. Zaman kaybı, insan hatası, ve bilgi tutarsızlığı gibi durumları en aza indirir.
Daha fazlasını oku>